Aktualności

/ Wiadomości i doniesienia

WIDEO ROZMOWY ON-LINE

WIDEO ROZMOWY ON-LINE

Kochani w związku z zaistniałą sytuacją wizyty stacjonarne są odwołane od 16.03 do 27.03  Jednakże zdaję sobie sprawę, że są klienci którzy potrzebują pilnej konsultacji ( wtedy gdy swędzi, piecze, boli )

Wprowadzimy zatem wideo konsultacje on -line WhatsApp tel 512-333-292 lub poprzez messengera
W pilnych przypadkach proszę o kontakt - będziemy umawiać się na konkretną godzinę. Koszt wideo rozmowy to 49 zł, wystarczy dokonać płatności blik na telefon 512-333-292 

"Ze zdrowiem Ci do twarzy" audycja Radio Opole

Czy nasz organizm potrzebuje postu? Jak kulturowe i religijne zwyczaje żywieniowe wpływają na nasze zdrowie? O to w pierwszej godzinie audycji "Ze zdrowiem Ci do twarzy" zapytamy dietetyka i trychologa - Trycholog diagnostyka i profilaktyka Renata Ptak-Kolorz.

NIECZYNNE

NIECZYNNE

W okresie od 19.04 do 24.04 gabinet będzie nieczynny. W tym okresie rejestracja będzie możliwa tylko przez grafik on-line na stronie 

TRICOART

TRICOART

KOLEJNE NOWOŚCI W GABINECIE TRYCHOLOGICZNYM - Naturalne kosmetyki trychologiczne

Dzięki wyeliminowaniu z receptury SLS, SLES, parabenów, syntetycznch substancji zapachowych i barwników powstała jedyna w swoim rodzaju linia lecznicza, zapewniająca skuteczność działania i wysokie bezpieczeństwo. Siła z natury
Czyste oleje, emolienty pochodzenia roślinnego, skoncentrowane składniki aktywne, są kluczem do skuteczności naszych preparatów trychologicznych

REGULAMIN PROMOCJI

REGULAMIN PROMOCJI

Do końca roku wizyty dofinansowane z Programu Zdrowe Włosy - koszt wizyty jedyne 65 zł 

"Ze zdrowiem Ci do twarzy" - audycja w RADIO OPOLE

Czas na audycję "Ze zdrowiem Ci do twarzy"! W naszym studiu jest już trycholog Renata Ptak-Kolorz z Brzegu, która tłumaczy czego można dowiedzieć się poddając analizie włosy ?‍♂️?‍♀️ oraz jak przeciwdziałać ich wypadaniu.

PROMOCJA  BON PODARUNKOWY NA 30zł

PROMOCJA BON PODARUNKOWY NA 30zł

Każdy klient na wizycie otrzymuje Bon Podarunkowy na kwotę 30 zł.Bon można przekazać znajomemu lub komuś z rodziny. Bon można wykorzystać na wizytę trychologiczną lub badanie biorezonansem. 

Warunkiem skorzystania z promocji jest rejestracja przez strone www.trychologbrzeg.pl lub telefonicznie 512-333-292. 
Oferta obowiązuje miejscowości BRZEG,NYSA,OPOLE w maju i czerwcu 2018 r.

VOUCHER ŚWIĄTECZNY 80 zł + 50 zł gratis

VOUCHER ŚWIĄTECZNY 80 zł + 50 zł gratis

Nie wiesz jaki prezent kupić na ŚWIĘTA ? mamy coś dla Was - Voucher o wartości 80 zł na badanie trychoskopem + 50 zł gratis na badanie stanu odżywienia organizmu biorezonansem . 

Vouchery dostępne w gabinecie - zamówienia tel. 512-333-292

Zapraszam na wizyty do naszych gabinetów osoby, które mają problemy ze skóra głowy lub włosami

Im szybsza reakcja tym większe prawdopodobieństwo na 100 procentowe wyleczenie. Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług i rejestracji wizyt przez Internet.