Aktualności

/ Wiadomości i doniesienia

REGULAMIN WIZYTY I REJESTRACJI

REGULAMIN WIZYTY I REJESTRACJI

INFORMACJA DLA KLIENTEK

Szanowni Klienci,

W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami. Prosimy, aby zapoznać się z nimi przed planowaną wizytą .

Niniejsze zasady będą obowiązywać do odwołania.

ZASADY UMAWIANIA WIZYT

1. Na wizyty można się umawiać telefonicznie oraz poprzez grafik on- line na www.trychologbrzeg.pl . Dla osób z zewnątrz salon będzie zamknięty. Będą do niego wpuszczane wyłącznie umówione wcześniej osoby.

2. W trakcie telefonicznego umawiania wizyty, z każdym Klientem zostanie przeprowadzona specjalna ankieta, na podstawie której zdecydujemy, czy wizyta jest możliwa w oczekiwanym przez Was terminie, czy umówimy się na kolejną rozmowę w ustalonym wspólnie, innym terminie. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w których na wizytę przyjdzie np. osoba mająca objawy choroby lub osoba, która miała kontakt z zakażonym.

3. Na dzień przed zaplanowanym terminem wizyty będziemy kontaktować się telefonicznie w celu jej potwierdzenia lub odwołania. Na numer telefonu podany podczas rezerwacji przyjdzie sms – należy potwierdzić lub odwołać wizytę . Wizyty bez jakiegokolwiek odzewu niestety uważamy za odwołane.

4.Osoby, które zapisały się na wizytę trychologiczną w promocyjnej cenie i nie odwołały wizyty z minimum 12 godzinnym wyprzedzeniem - nie będą mogły skorzystać z obniżonej kwoty za usługę

5. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na wizyty. Dzięki temu ograniczymy zbędne kontakty między Klientami i będziemy mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji.

6. Przed wizytą każdy klient zostanie poproszony o wypełnienie ankiety. Zależnie od rodzaju zabiegu, będzie trzeba stosować również rękawiczki i maseczki ochronne wg aktualnych zaleceń Obowiązkowa będzie również dezynfekcja rąk przed wejściem i wyjściem z salonu.

Zdajemy sobie sprawę, że te wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale mocno zależy nam na tym, żeby klientki w naszym salonie czuły się i były bezpieczne.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO W CELU UMÓWIENIA WIZYTY ORAZ NA STRONĘ WWW.TRYCHOLOGBRZEG.PL

WIDEO ROZMOWY ON-LINE

WIDEO ROZMOWY ON-LINE

Kochani w związku z zaistniałą sytuacją wizyty stacjonarne są odwołane od 16.03 do 27.03  Jednakże zdaję sobie sprawę, że są klienci którzy potrzebują pilnej konsultacji ( wtedy gdy swędzi, piecze, boli )

Wprowadzimy zatem wideo konsultacje on -line WhatsApp tel 512-333-292 lub poprzez messengera
W pilnych przypadkach proszę o kontakt - będziemy umawiać się na konkretną godzinę. Koszt wideo rozmowy to 49 zł, wystarczy dokonać płatności blik na telefon 512-333-292 

"Ze zdrowiem Ci do twarzy" audycja Radio Opole

Czy nasz organizm potrzebuje postu? Jak kulturowe i religijne zwyczaje żywieniowe wpływają na nasze zdrowie? O to w pierwszej godzinie audycji "Ze zdrowiem Ci do twarzy" zapytamy dietetyka i trychologa - Trycholog diagnostyka i profilaktyka Renata Ptak-Kolorz.

NIECZYNNE

NIECZYNNE

W okresie od 19.04 do 24.04 gabinet będzie nieczynny. W tym okresie rejestracja będzie możliwa tylko przez grafik on-line na stronie 

TRICOART

TRICOART

KOLEJNE NOWOŚCI W GABINECIE TRYCHOLOGICZNYM - Naturalne kosmetyki trychologiczne

Dzięki wyeliminowaniu z receptury SLS, SLES, parabenów, syntetycznch substancji zapachowych i barwników powstała jedyna w swoim rodzaju linia lecznicza, zapewniająca skuteczność działania i wysokie bezpieczeństwo. Siła z natury
Czyste oleje, emolienty pochodzenia roślinnego, skoncentrowane składniki aktywne, są kluczem do skuteczności naszych preparatów trychologicznych

REGULAMIN PROMOCJI

REGULAMIN PROMOCJI

Do końca roku wizyty dofinansowane z Programu Zdrowe Włosy - koszt wizyty jedyne 65 zł 

"Ze zdrowiem Ci do twarzy" - audycja w RADIO OPOLE

Czas na audycję "Ze zdrowiem Ci do twarzy"! W naszym studiu jest już trycholog Renata Ptak-Kolorz z Brzegu, która tłumaczy czego można dowiedzieć się poddając analizie włosy ?‍♂️?‍♀️ oraz jak przeciwdziałać ich wypadaniu.

PROMOCJA  BON PODARUNKOWY NA 30zł

PROMOCJA BON PODARUNKOWY NA 30zł

Każdy klient na wizycie otrzymuje Bon Podarunkowy na kwotę 30 zł.Bon można przekazać znajomemu lub komuś z rodziny. Bon można wykorzystać na wizytę trychologiczną lub badanie biorezonansem. 

Warunkiem skorzystania z promocji jest rejestracja przez strone www.trychologbrzeg.pl lub telefonicznie 512-333-292. 
Oferta obowiązuje miejscowości BRZEG,NYSA,OPOLE w maju i czerwcu 2018 r.

Zapraszam na wizyty do naszych gabinetów osoby, które mają problemy ze skóra głowy lub włosami

Im szybsza reakcja tym większe prawdopodobieństwo na 100 procentowe wyleczenie. Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług i rejestracji wizyt przez Internet.