O firmie Informacje

Trycholog Renata Ptak-Kolorz

Renata Ptak-Kolorz

Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów oraz jako specjalista. ds. klinicznych. Specjalizuję się w zakresie trychologii kosmetologiczno - leczniczej, psychotrychologii, dietoterapii , Analizie Pierwiastkowej Włosów, Analizie Biochemicznej. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Gabinet trychologiczny

Zapraszam na wizyty do naszych gabinetów osoby, które mają problemy ze skóra głowy, z włosami. Zachęcam do jak najszybszego zgłoszenia się do mnie po zauważeniu niepokojącej sytuacji z włosami czy skórą. Im szybsza reakcja tym większe prawdopodobieństwo na 100 procentowe wyleczenie.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług i rejestracji wizyt przez Internet.

  • Gabinet trychologiczny slajd
  • Gabinet trychologiczny slajd
  • Gabinet trychologiczny slajd
  • Gabinet trychologiczny slajd
  • Gabinet trychologiczny slajd
  • Gabinet trychologiczny slajd

Trychologia jest nową i ciągle rozwijającą się dziedziną nauki, leżącą na granicy medycyny estetycznej i dermatologii.

Zajmuje się wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia, przerzedzenia, łuszczycą, łojotokowym zapaleniem skóry, łupieżem itp.

Metoda ta jest bardzo skuteczna, ponieważ dzięki precyzyjnie stawianej diagnozie na podstawie wywiadu, badań analitycznych oraz badań skóry głowy i włosów wykonywanych za pomocą medycznego trychoskopu cyfrowego, pozwala na podjęcie odpowiedniej terapii i profilaktyki schorzeń skóry głowy i włosów.

Najczęstszymi czynnikami powodującymi różne dolegliwości skóry głowy i włosów są:

  • stres
  • zanieczyszczone środowisko
  • nieodpowiednia dieta
  • spaliny spowodowane ciągłym rozwoju rynku motoryzacyjnego

Celem trychologii jest rozpoznanie typu schorzenia oraz przyczyn, które można zidentyfikować za pomocą badania trychoskopem.

Odpowiednio wcześnie rozpoznając przyczynę możnemy zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się choroby a także doprowadzić do stanu z przed choroby. Metoda jest bardzo skuteczna, ponieważ precyzyjnie stawiamy diagnozę a następnie stosujemy skuteczne preparaty na miejsca schorzenia.

Opinie klientów

Kompetentna i konkretna obsługa, wizyta w salonie to czysta przyjemność, pozytywna energia i ciekawe informacje. Polecam z czystym sumieniem.

Madzia Kmiecik

Pani Renata to nie tylko miła i uśmiechnięta osoba, ale również profesjonalistka w swojej dziedzinie. Po wielu latach problemów z włosami w końcu widzę poprawę. Pani Renata wszystko dokładnie tłumaczy skąd bierze się problem, a w razie konieczności zaleca badania które pozwolą ustalić przyczynę. Polecam z czystym sumieniem

Kinga CJ

Bardzo polecam Pania Renate. To osoba z duza wiedzą i doswiadczeniem. Pomogla mi rozwiazac moj problem ze skora glowy. Wizyta w gabinecie przebiegla bardzo rzeczowo. Zyczylabym sobie, zeby w kazdym miejscu, z taka empatia podchodzilo sie do klienta. Pozdrawiam.

Aga M
Zapraszam na wizyty do naszych gabinetów osoby, które mają problemy ze skórą głowy lub włosami
Im szybsza reakcja tym większe prawdopodobieństwo na 100% wyleczenie. Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług i rejestracji wizyt przez Internet.