O firmie Wizyta w gabinecie

Wizyta w gabinecie trychologia

Wizyta rozpoczyna się od dokładnego wywiadu z pacjentem. W następnej kolejnoś́ci używamy trychoskopu, który pozwala na kilkusetkrotne powiększenie, oglądanego, zmienionego przez chorobę miejsca na skórze głowy. Pacjent przebieg badania i stan włosów oraz skóry może obserwować na ekranie monitora.

W przypadku stwierdzenia najmniejszych objawów chorobowych w mieszkach włosowych stosowana jest kuracja będąca połączeniem zabiegów trychologicznych i terapii medycznej.

Dzięki stosowaniu wyłącznie naturalnych, testowanych produktów oraz unikalnych metod w połaczeniu z terapią farmakologiczną, rezultaty pojawiają się w ciągu kilku miesięcy.

Kuracja pozwala odzyskać zdrową skórę głowy oraz poprawić kondycję włosów. Szybka reakcja w wielu przypadkach wypadania włosów jest w stanie całkiem zahamować wypadanie i spowodować odrost nowych włosów. W przypadku stwierdzenia schorzeń wymagających włączenia terapii medycznej umawiamy pacjenta na dodatkową konsultację z lekarzem dermatologiem.

Gabinet trychologiczny

Opinie klientów

Trycholog mila,uprzejma niezwykle opanowana i spokojna (zazdroszczę) wszystko powoli tlumaczy. Zaleca dobrze dobrane leczenie i nie wciska kosmetykow byle by sprzedac, dobiera indywidualnie do potrzeb klienta. Polecam.

Marta Dalecka

Kompetentna i konkretna obsługa, wizyta w salonie to czysta przyjemność, pozytywna energia i ciekawe informacje. Polecam z czystym sumieniem.

Madzia Kmiecik

Profesjonalnie i co najważniejsze z indywidualnym podejściem do klienta. Warto także pamiętać że Pani Renata nie zrobi wszystkiego za nas i należy słuchać i wdrażać w życie jej wskazówki. Polecam na 5!

Michał Kwiatkowski
Rejestracja telefoniczna Pn-Czw: 10.00 - 15.00   + 48 512 333 292
Zapraszam na wizyty do naszych gabinetów osoby, które mają problemy ze skórą głowy lub włosami
Im szybsza reakcja tym większe prawdopodobieństwo na 100% wyleczenie. Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług i rejestracji wizyt przez Internet.
Umów wizytę przez Internet