O firmie Wizyta w gabinecie

Wizyta w gabinecie trychologia

Wizyta rozpoczyna się od dokładnego wywiadu z pacjentem. W następnej kolejnoś́ci używamy trychoskopu, który pozwala na kilkusetkrotne powiększenie, oglądanego, zmienionego przez chorobę miejsca na skórze głowy. Pacjent przebieg badania i stan włosów oraz skóry może obserwować na ekranie monitora.

W przypadku stwierdzenia najmniejszych objawów chorobowych w mieszkach włosowych stosowana jest kuracja będąca połączeniem zabiegów trychologicznych i terapii medycznej.

Dzięki stosowaniu wyłącznie naturalnych, testowanych produktów oraz unikalnych metod w połaczeniu z terapią farmakologiczną, rezultaty pojawiają się w ciągu kilku miesięcy.

Kuracja pozwala odzyskać zdrową skórę głowy oraz poprawić kondycję włosów. Szybka reakcja w wielu przypadkach wypadania włosów jest w stanie całkiem zahamować wypadanie i spowodować odrost nowych włosów. W przypadku stwierdzenia schorzeń wymagających włączenia terapii medycznej umawiamy pacjenta na dodatkową konsultację z lekarzem dermatologiem.

Gabinet trychologiczny

Opinie klientów

Bardzo polecam Pania Renate. To osoba z duza wiedzą i doswiadczeniem. Pomogla mi rozwiazac moj problem ze skora glowy. Wizyta w gabinecie przebiegla bardzo rzeczowo. Zyczylabym sobie, zeby w kazdym miejscu, z taka empatia podchodzilo sie do klienta. Pozdrawiam.

Aga M

Pani Renata to nie tylko miła i uśmiechnięta osoba, ale również profesjonalistka w swojej dziedzinie. Po wielu latach problemów z włosami w końcu widzę poprawę. Pani Renata wszystko dokładnie tłumaczy skąd bierze się problem, a w razie konieczności zaleca badania które pozwolą ustalić przyczynę. Polecam z czystym sumieniem

Kinga CJ

Polecam z całego serca Panią doktor Renatę, bardzo miła osoba komunikatywna, każdą kwestie związaną z stanem mojego zdrowia omówiła w najdrobniejszych szczegółach, a do tego otrzmane różne porady odnośnie trybu życia i jedzenia też były dla mnie cenna wskazówką. Cały proces leczenia choć długi był owocny, włosy utracone po porodzie i z powodu choroby tarczycy odrosły i przestały wypadać. Jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim z takim problemami.

Agnieszka Dygas
Rejestracja telefoniczna Pn-Czw: 10.00 - 15.00   + 48 512 333 292
Zapraszam na wizyty do naszych gabinetów osoby, które mają problemy ze skórą głowy lub włosami
Im szybsza reakcja tym większe prawdopodobieństwo na 100% wyleczenie. Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług i rejestracji wizyt przez Internet.
Umów wizytę przez Internet