O firmie Wizyta w gabinecie

Wizyta w gabinecie trychologia

Wizyta rozpoczyna się od dokładnego wywiadu z pacjentem. W następnej kolejnoś́ci używamy trychoskopu, który pozwala na kilkusetkrotne powiększenie, oglądanego, zmienionego przez chorobę miejsca na skórze głowy. Pacjent przebieg badania i stan włosów oraz skóry może obserwować na ekranie monitora.

W przypadku stwierdzenia najmniejszych objawów chorobowych w mieszkach włosowych stosowana jest kuracja będąca połączeniem zabiegów trychologicznych i terapii medycznej.

Dzięki stosowaniu wyłącznie naturalnych, testowanych produktów oraz unikalnych metod w połaczeniu z terapią farmakologiczną, rezultaty pojawiają się w ciągu kilku miesięcy.

Kuracja pozwala odzyskać zdrową skórę głowy oraz poprawić kondycję włosów. Szybka reakcja w wielu przypadkach wypadania włosów jest w stanie całkiem zahamować wypadanie i spowodować odrost nowych włosów. W przypadku stwierdzenia schorzeń wymagających włączenia terapii medycznej umawiamy pacjenta na dodatkową konsultację z lekarzem dermatologiem.

Gabinet trychologiczny

Opinie klientów

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Renaty. Świetny specjalista, zna się dokładnie na rzeczy, poświęca bardzo dużo czasu, dokładnie tłumaczy, obrazuje dany problem. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Efekty są niesamowite. Polecam w 100%

Ewelina Żemetro

Profesjonalnie i co najważniejsze z indywidualnym podejściem do klienta. Warto także pamiętać że Pani Renata nie zrobi wszystkiego za nas i należy słuchać i wdrażać w życie jej wskazówki. Polecam na 5!

Michał Kwiatkowski

Bardzo polecam Pania Renate. To osoba z duza wiedzą i doswiadczeniem. Pomogla mi rozwiazac moj problem ze skora glowy. Wizyta w gabinecie przebiegla bardzo rzeczowo. Zyczylabym sobie, zeby w kazdym miejscu, z taka empatia podchodzilo sie do klienta. Pozdrawiam.

Aga M
Rejestracja telefoniczna Pn-Czw: 10.00 - 15.00   + 48 512 333 292
Zapraszam na wizyty do naszych gabinetów osoby, które mają problemy ze skórą głowy lub włosami
Im szybsza reakcja tym większe prawdopodobieństwo na 100% wyleczenie. Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług i rejestracji wizyt przez Internet.
Umów wizytę przez Internet