REGULAMIN WIZYTY I REJESTRACJI

REGULAMIN WIZYTY I REJESTRACJI

INFORMACJA DLA KLIENTEK

Szanowni Klienci,

W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami. Prosimy, aby zapoznać się z nimi przed planowaną wizytą .

Niniejsze zasady będą obowiązywać do odwołania.

ZASADY UMAWIANIA WIZYT

1. Na wizyty można się umawiać telefonicznie oraz poprzez grafik on- line na www.trychologbrzeg.pl . Dla osób z zewnątrz salon będzie zamknięty. Będą do niego wpuszczane wyłącznie umówione wcześniej osoby.

2. W trakcie telefonicznego umawiania wizyty, z każdym Klientem zostanie przeprowadzona specjalna ankieta, na podstawie której zdecydujemy, czy wizyta jest możliwa w oczekiwanym przez Was terminie, czy umówimy się na kolejną rozmowę w ustalonym wspólnie, innym terminie. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w których na wizytę przyjdzie np. osoba mająca objawy choroby lub osoba, która miała kontakt z zakażonym.

3. Na dzień przed zaplanowanym terminem wizyty będziemy kontaktować się telefonicznie w celu jej potwierdzenia lub odwołania. Na numer telefonu podany podczas rezerwacji przyjdzie sms – należy potwierdzić lub odwołać wizytę . Wizyty bez jakiegokolwiek odzewu niestety uważamy za odwołane.

4.Osoby, które zapisały się na wizytę trychologiczną w promocyjnej cenie i nie odwołały wizyty z minimum 12 godzinnym wyprzedzeniem - nie będą mogły skorzystać z obniżonej kwoty za usługę

5. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na wizyty. Dzięki temu ograniczymy zbędne kontakty między Klientami i będziemy mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji.

6. Przed wizytą każdy klient zostanie poproszony o wypełnienie ankiety. Zależnie od rodzaju zabiegu, będzie trzeba stosować również rękawiczki i maseczki ochronne wg aktualnych zaleceń Obowiązkowa będzie również dezynfekcja rąk przed wejściem i wyjściem z salonu.

Zdajemy sobie sprawę, że te wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale mocno zależy nam na tym, żeby klientki w naszym salonie czuły się i były bezpieczne.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO W CELU UMÓWIENIA WIZYTY ORAZ NA STRONĘ WWW.TRYCHOLOGBRZEG.PL