Aktualności

/ Wiadomości i doniesienia

REGULAMIN WIZYTY I REJESTRACJI

REGULAMIN WIZYTY I REJESTRACJI

INFORMACJA DLA KLIENTEK

Szanowni Klienci,

W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami. Prosimy, aby zapoznać się z nimi przed planowaną wizytą .

Niniejsze zasady będą obowiązywać do odwołania.

ZASADY UMAWIANIA WIZYT

1. Na wizyty można się umawiać telefonicznie oraz poprzez grafik on- line na www.trychologbrzeg.pl . Dla osób z zewnątrz salon będzie zamknięty. Będą do niego wpuszczane wyłącznie umówione wcześniej osoby.

2. W trakcie telefonicznego umawiania wizyty, z każdym Klientem zostanie przeprowadzona specjalna ankieta, na podstawie której zdecydujemy, czy wizyta jest możliwa w oczekiwanym przez Was terminie, czy umówimy się na kolejną rozmowę w ustalonym wspólnie, innym terminie. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w których na wizytę przyjdzie np. osoba mająca objawy choroby lub osoba, która miała kontakt z zakażonym.

3. Na dzień przed zaplanowanym terminem wizyty będziemy kontaktować się telefonicznie w celu jej potwierdzenia lub odwołania. Na numer telefonu podany podczas rezerwacji przyjdzie sms – należy potwierdzić lub odwołać wizytę . Wizyty bez jakiegokolwiek odzewu niestety uważamy za odwołane.

4.Osoby, które zapisały się na wizytę trychologiczną w promocyjnej cenie i nie odwołały wizyty z minimum 12 godzinnym wyprzedzeniem - nie będą mogły skorzystać z obniżonej kwoty za usługę

5. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na wizyty. Dzięki temu ograniczymy zbędne kontakty między Klientami i będziemy mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji.

6. Przed wizytą każdy klient zostanie poproszony o wypełnienie ankiety. Zależnie od rodzaju zabiegu, będzie trzeba stosować również rękawiczki i maseczki ochronne wg aktualnych zaleceń Obowiązkowa będzie również dezynfekcja rąk przed wejściem i wyjściem z salonu.

Zdajemy sobie sprawę, że te wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale mocno zależy nam na tym, żeby klientki w naszym salonie czuły się i były bezpieczne.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO W CELU UMÓWIENIA WIZYTY ORAZ NA STRONĘ WWW.TRYCHOLOGBRZEG.PL

Zapraszam na wizyty do naszych gabinetów osoby, które mają problemy ze skóra głowy lub włosami

Im szybsza reakcja tym większe prawdopodobieństwo na 100 procentowe wyleczenie. Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług i rejestracji wizyt przez Internet.