TRICHO SPA to doskonały wybór dla twoich włosów i skóry głowy.

TRICHO SPA to doskonały wybór dla twoich włosów i skóry głowy.

Trichospa doskonały wybór dla twoich włosów i skóry głowy. 

Celem zabiegów trychologicznych jest nie tylko terapia dla Twoich włosów i skóry głowy, ale też Twój relaks i wyciszenie się. Jest to półtorejgodzinny lub godzinny moment zatrzymania się w codzienności, zapomnienia o rzeczywistości pełnej pędu, zmartwień i stresu. Czas, gdzie odpoczniesz i poddasz się swoim zmysłom. 

Sauna ozonowa –  produkuje dużą ilość drobnej pary wodnej, która przenika wgłąb włosa wtłaczając składniki odżywcze. Tlen ma właściwości bakteriobójcze. Stosując zabiegi z ozonem, działamy także przeciwłupieżowo, przeciw przetłuszczająco. Po zabiegu z użyciem sauny włosy są dużo bardziej elastyczne, błyszczące i odżywione. Zabieg jest przeznaczony do włosów suchych, matowych, łamliwych i puszących się. 

Zabiegi z lini RICA - śródziemnomorska pielęgnacja do każdego rodzaju włosów. 10 różnych zabiegów dobieranych indywidualnie do potrzeb naszych włosów i skóry głowy. Oczyszczanie, odświeżanie,  mycie, nawilżanie, nawadnianie, odżywianie, wzmacnianie, przywracanie blasku, miękkości, elastyczności, jedwabistości i połysku. Zabiegi pozwalają nam uregulować wydzielanie sebum, ukoić skórę głowy, odzyskać energię i naturalny blask. Zapewniają dogłębną odbudowę i wzmacniają włosy od wewnątrz, nawet bardzo zniszczone włosy stają się zdrowe i pełne życia. 

 

Krioterapia włosów HAIR TOXX - bezpieczny zabieg, który polega na zamrożeniu składników odżywczych w zniszczonych włosach za pomocą urządzenia Frozen Machine, które schładza się do temp. -16st.C. Podczas gdy sam zabieg rekonstruuje włosy od wewnątrz, wypełniając wszystkie uszkodzone obszary włosa kwasem hialuronowym, Frozen Machine “zamraża” uszkodzenia, doskonale uszczelnienia łuskę włosa zimnem i zamyka w nim aktywne składniki. Ujemna temperatura sprawia, że włosy są bardziej błyszczące i miękkie, łuski włosów dokładnie uszczelnione. Bogata formuła kosmetyków, które zawierają kwas hialuronowy, jagody Açaí i masło awokado,  w połączeniu z działaniem maszyny dają spektakularne rezultaty. 

 

FRAMESI MORPHOSIS – 3 etapowy zabieg do całkowitej regeneracji włosów. Idealne rozwiązanie dla zniszczonych włosów.  Dogłębnie nawilża, rewitalizuje, zamyka łuski włosów i wygładza ich powierzchnię. Przywraca włosom wytrzymałość i blask. Zawiera kolagen morski, kwas hialuronowy, ekstrakt z perły, krzem i witaminę E. mają one za zadanie odbudować, nawilżyć, naprawić włos od środka, przywrócić blask i zapewnić pełną ochronę. 

 

TRICHOSPA – miejsce, do którego chce się wracać.