Wyselekcjonowane rytuały trychologiczne  w Tricho SPA

Wyselekcjonowane rytuały trychologiczne w Tricho SPA

Wielu klientów boryka się z problemem nadmiernego wypadania włosów, łupieżem i innymi podobnymi schorzeniami skóry głowy, które wymagają specjalistycznego podejścia.

Marka Rica opracowała trzy profesjonalne rytuały trychologiczne, które idealnie sprawdzają się jako bezpieczna alternatywa do inwazyjnych zabiegów. Bazują one na wyselekcjonowanych kosmetykach, tak aby, jak najlepiej rozwiązywać problemy, którymi objawami są: wypadnie włosów, łupież czy przetłuszczająca się skóra głowy.

Pierwszym z zabiegów jest Śródziemnomorski Rytuał Łagodzący. Sprawdzi się idealnie u osób z łupieżem, gdyż oczyszcza, odświeża i trwale przy- wraca równowagę wrażliwej skórze głowy. Pirokton olaminy jest organicznym związkiem chemicznym, który ma działanie przeciwzapalne i eliminujące patologiczną florę w obrębie zmian łupieżowych.

Kolejną propozycją jest Śródziemnomorski Rytuał Wzmacniający, który świetnie poradzi sobie przy problemie nadmiernego wypadania włosów. Warto podkreślić, że oprócz całego zestawu ziół i witamin, które znajdziemy w kosmetykach wykorzystanych do tej kuracji, to główny składnik glinkgo biloba ogranicza wypadanie włosów na tle hormonalnym.

Trzecim rytuałem jest Śródziemnomorski Rytuał Oczyszczający przeznaczony dla włosów z tendencją do przetłuszczania się. Polega on na ustabilizowaniu pracy gruczołów łojotokowych dzięki tiolizynie.

Częstym powodem powstania problemu trychologicznego jest stres, zabieganie, czy zmęczenie. Podczas takiego rytuału klient odpręża się, odpoczywa, dzięki temu, że wszystkie kosmetyki i zawarte w nich składniki w dokładny sposób są aplikowane. Finalnie możesz wypocząć , a przy regularnych wizytach również bez problemu ze skórą głowy. . Najszybszy rezultat jesteśmy w stanie zauważyć na głowie, na której występował łupież. Przy poważniejszych problemach na efekty należy poczekać nieco dłużej. Dlatego tak ważna jest systematyka w kuracji i eliminacja bodźców powodujących problemy trychologiczne

Zabiegi i kosmetyki dostępne tylko w certyfikowanym gabinecie trychologicznym