PIELĘGNACJA WŁOSÓW

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Pielęgnacja włosów w profesjonalnym salonie TRYCHOLOGICZNYM na bazie naturalnych kosmetyków i profesjonalnego sprzętu bez sztuczek fryzjerskich to nasz atut 🙂
Każdy z nas chciałby mieć zdrowe i piękne włosy. Niestety, nie zawsze udaje się nam osiągnąć ten efekt. Dbamy o nie najczęściej od zewnątrz stosując specjalistyczne kosmetyki, a zapominamy, że kondycja włosów uzależniona jest w dużej mierze od czynników wewnętrznych. Pod wpływem działania niekorzystnych czynników stają się one matowe, przesuszone, końcówki się rozdwajają, stają się łamliwe i wypadają.
Często zdarza się, że dbamy o ciało, a zapominamy o włosach. Nie do końca wiemy, jak się o nie troszczyć, co negatywnie wpływa na ich kondycję. Stosujemy szampony i odżywki, których w drogeriach jest mnóstwo, ale i one nie do końca eliminują problem. Samo używanie kosmetyków nie wystarczy tym bardziej gdy dobieramy je nieumiejętnie.
Piękne włosy są zadbane z zewnątrz i od wewnątrz, lecz by były piękne i zdrowe potrzebują naszego wsparcia. Wzmocnimy je właściwą pielęgnacją, która dostarczy odpowiednich witamin i minerałów, dzięki którym mogą zostać prawidłowo odżywione.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek oraz klientów zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pielęgnacji.
ZAPRASZAMY www.trychologbrzeg.pl zakładka OFERTA -TRICHO SPA lub pod nr telefonu 512 333 292
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BRZEGU ul . Ofiar Katynia8/1