Informacje

Leczenie  ogniem jako metoda rekonstrukcji włosów

Włos zbudowany jest z łodygi i korzenia ukrytego w skórze. Korzenie włosa w ciągu jednego miesiąca produkują ponad kilometr keratyny, z której budowane są rosnące włosy. Keratyna powstaje w komórkach macierzy stanowiących część korzenia. Komórki dzielą się kilkakrotnie szybciej niż jakiekolwiek inne komórki w organizmie. Wiązania włókien keratyny decydują o strukturze włosów i ich sztywności, a ilość wody zawartej we włóknach keratyny i w substancji międzykomórkowej decyduje o elastyczności i miękkości włosów. Podstawową masę włosa stanowi warstwa korowa, w której znajduje się barwnik.
Miejscem wzrostu włosa jest opuszka włosa oraz jej dolna część - macierz. Cebulka włosa jest tworem łącznotkankowym, dochodzą do niej liczne naczynia krwionośne i nerwy.
Na skutek czynników zewnętrznych takich jak suszenie, prostowanie włosów, farbowanie, nadmierna stylizacja, zmiany tempartury w otoczeniu , dochodzi do uszkodzenia włókien keratyny a tym samym do uszkodzenia struktury włosa.

Podczas zabiegu leczenia włosów ogniem osiągamy regeneracje zniszczonych włosów.W krótkim czasie nastepuje otwarcie i zamknięcie łuski  co  pozwala na wniknięcie w strukture włosa keratyny. W trakcie leczenia długość włosów jest nie naruszona.


Do rekonstrukcji stosowane są kosmetyki ReCo marki GreenLight (Włochy).
Dlaczego akurat wybór kosmetyków marki GreenLihf?
RE-CO został opracowany z nowym i rewolucyjnym Kera-Tech ™ .Jest to jedyna technologia, która działa w trzech zróżnicowanych ciężarach cząsteczkowych:

  • czyste keratynowe zhydrolizowane białka
  • aminokwasy z włóknistych włókien keratynowych
  • globularne białka macierzy keratynowych

Te  różne keratynowe masy cząsteczkowe zostały tak skonstruowane , że są w stanie  przeniknąć  do określonej warstwy włosów nawet do  wewnętrznej warstwy rdzenia, w całej korze . Zatem połączenie dedykowanej marki kosmetyków z opatentowaną metodą leczenia włosów ogniem daje kompleksową rekonstrukcje zniszczonych włosów. Włosy po zabiegu zdecydowanie są elastyczne, niezwykle błyszczące, pozbawiode widocznych uszkodzeń . Włosy po zabiegu zostały poddane badaniu trychoskopem cyfrowym Dino Lite .

Badanie zostało przeprowadzone w salonie Juran ART Studio w Opolu

galeria OPOLANIN

Rejestracja telefoniczna Pn-Czw: 10.00 - 15.00   + 48 512 333 292
Zapraszam na wizyty do naszych gabinetów osoby, które mają problemy ze skórą głowy lub włosami
Im szybsza reakcja tym większe prawdopodobieństwo na 100% wyleczenie. Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług i rejestracji wizyt przez Internet.
Umów wizytę przez Internet